Programı Çıplak Sundu | Kelebek Chat Kelebek Mirc Sohbet Odaları

Norveç’in resmi radyo ve televizyon kanalı NRK 3’ün sunucusu, 30 yaşındaki Live Nervik, müzik ödülleri programını sahneye çırıl çıplak çıkarak sundu.
Live Nervik, ‘PGul’ adlı programa çıplak ve bir kürenin üzerine oturmuş halde çıktı. Live Nervik, çıplak olmaktan ve çıplak poz vermekten utanmadığını, bunda sakınca görmediğini söyledi. Miley Cyrus’un müzik videosundaki çıplak görüntülerinden esinlendiği belirtilen Live Nervik’in, çıplak sunuculuk yapması ünlüler tarafından eleştirildi.

“İNSANLARI PROVOKE EDİYOR”

Ülkenin ünlü komedyenlerinden Lars Mjöen, Live Nervik’in komik olmayan ve çok gereksiz davranışta bulunduğunu belirterek, “Sahneye bu şekilde çıkmak, insanları provoke etmekten başka bir şey değil. Ben çıplaklığa ve sekse karşı değilim ama dikkat çekmek için giysilerin atılmasına anlam veremiyorum” dedi.

“BENİM İÇİN NORMAL”

Live Nervik ise konuyu fazla tartışmak istemediğini belirterek “2013’ün müzik ödüllerinin dağıtılacağı bir akşamın eğlenceli ve renkli geçmesini istedim ve sahneye çıplak çıktım. Yaptığım şey benim için normal” dedi.

Toplam 0 Yorum YapılmışAlttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
Etiketler