Cumhurbaşkanı Gül'ü Denizden Selamladılar | Kelebek Chat Kelebek Mirc Sohbet Odaları

Gül, Giresuna hareket etmeden önce, balıkçıların sürprizi ile karşılaştı.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün dün gece konakladığı otelin önüne gelen yaklaşık 15 balıkçı teknesi siren çalıp, pankart taşıdı. Balkona çıkan Cumhurbaşkanı Gül, balıkçıları selamladı.

Ordu’da katıldığı programların ardından geceyi de kentteki Anemon Otel’de geçiren Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Giresun’a hareket etmeden önce, balıkçıların sürprizi ile karşılaştı. Deniz kıyısında bulunan otelin arka tarafından Cumhurbaşkanı Gül’ü selamlamak isteyen balıkçılar, 15 balıkçı teknesiyle birlikte ellerinde ’Sayın Cumhurbaşkanımız Fındığın Başkentine Hoşgeldiniz’ ve ’Sayın Cumhurbaşkanımız Balık ve Fındık Diyarına Hoşgeldiniz’ yazılı pankart ve dövizlerle açıldı.

Toplam 1 Yorum YapılmışAlttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  1. Sylvia 28 Kasım 2015 06:22 tarihinde demişki

    Biz şimdiye kadar bire7ok otellerde kaldık, 2 yıldzlısından tudunta 5 yıldızlısına kadar. Fakat bf6ylesi 3 yıldızlısınıda ilk defa gf6rdfcm. Niyetimiz 5 gfcn kalmaktı, fakat bazı yorumları okuyunca 3 gfcnlfck rezervasyon yapıp, daha sonra beğenirsem 2 gfcn daha rezervasyona ekleye bilirim diye dfcşfcndfcm. İyikide f6yle yapmışım. Otele 10 saat yolculuktan sonra ulaştığımzda, eski e7ayevlerini anımsatan, bu otelin girişine girip ve oradan otelin resepsiyonunnu sordum. Bana resepsiyonun burasi olduğunu sf6ylediklerinde, ie7imden gfclfcmseyerek, hadi hayırlısı bakalım dedim! Saat 19:00 tamda akşam yemek saatine denk gelmişti. Hemen yemekhaneye gittik, nede olsa acıkmıştık. Ana yemek olarak, pilav-patlıcan-kf6fte-kanat vardı başka see7eneğimiz yoktu. Meyve olarak sadece karpuz, bir e7eşitte tatlı vardı, see7enek imkanın yok! Ana yemek sanki soğuk mezeydi, soğuğa yakındı. Kısacası, yemekleri e7ok tatsız ve sade! Banyoya girip bir duş alayım dedim, birde ne gf6rdfcm? El yfcz yıkama lavabosunu, duş bf6lfcmfcnfcn ie7ine yapmışlar. Bu olaya e7ok gfcldfcm 🙂 Şampuan aradım yok, unutmuşlardir diye dfcşfcndfcm. Gf6revliden şampuan istediğimde, şampuan vermiyoruz dediğinde cok şaşırdım. Havlu ve nevresimlerinde lekeler vardı, 1. kata e7ıkış merdivenlerinde kan lekeleri vardi, 3 gfcn sonrada halen silmemişlerdi. Kahveler fccretli, e7aylari ise sanki ice tea, soğuğa yakın. Televizyonda sadece 4 kanal vardı o da hepsi karıncalı, vizontele misali. İslami usullere gf6re hizmet veren bir otelde, odada ne kıble yf6nfcnfc belirleyen bir işaret var, nede seccade! Ertesi gfcn otelden ayrılmak istedim, parayı iade edemeyiz dediler. Bari zararı yarı yarı e7ekelim dedim, onuda kabul etmediler. Neyse dedim tatilimizi daha fazla zehir etmeden keyfimize bakalım dedik. Kahvaltı ve akşam yemeklerimizi kendi cebimizden dışarıda yedik. Yemekleri gere7ekten tatsız ve genelde soğuktu. Gfcndfczleri hep dışardaydık, sadece otele yatmadan yatmaya giriyorduk. 2. gfcnde soğuğa cok yakin suyla duşumuzu aldik e7fcnkfc sıcak su yoktu. Birtek iyi olan klimaları idi, sorunsuz calışıyordu. Ayrıca bir başka gfczel olayıda belirtmek isterim; orada Ferhat bey kardeşimiz vardı e7ok mfctevazi ve gfcleryfczlfc bir kardeşimiz. 3 gfcn sonra otelden ayrılıp başka bir otele hareket ederken, kendisi bizden helallik istedi. Helal ettim, ama bir daha Elizan otelmi? ASLA!!Tavsiyem, biraz daha fazla para verip daha gfczel otellerde gfczel tatil gee7irin.Simdi Bera Alanya otelindeyim, 3.kez buradayım ve oradan yazıyorum bu yazımı, e7ok rahat ediyoruz. Limitsiz lezzetli e7eşit e7eşit yemeklerden tadıyoruz, kendilerine ait plajı, bfcyfck havuzları var. Tabiiki fiyati Elizana gf6re nerdeyse 2,5 misli ama orada 5 gfcn kalıpta ae7 kalacağıma 2 gfcn Bera’da kalıp tadı damağımda kalır en azından.Ben Elizan otelin 3 yıldızı bile kesinlikle hak etmediğini dfcşfcnfcyorum, 2 yıldızlı otel seviyesinde.

Etiketler